Działalność

Grupa AAT jest liderem na polskim rynku elektronicznych systemów zabezpieczenia mienia, z udziałem sięgającym 16% w 2014 r. (Raport PMR).

Ze swoją ofertą produktową Grupa AAT jest obecna we wszystkich obszarach rynku, na który składają się:

Grupa AAT działa w obszarze nowych technologii, oferując własne produkty i rozwiązania, a także dystrybuując urządzenia czołowych producentów. Posiada największą w Polsce sieć dystrybucji produktów, składającą się z 12 oddziałów w największych miastach Polski oraz siedzibę w Warszawie. Ponadto Grupa AAT prowadzi sprzedaż zagraniczną poprzez spółki zależne w Rumunii, Holandii i na Węgrzech oraz za pośrednictwem zagranicznych dystrybutorów w ponad 40 krajach. Produkty i rozwiązania oferowane przez Grupę AAT znajdują zastosowanie w obiektach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej oraz w budownictwie mieszkaniowym zarówno na rynku nowych obiektów, jak i na rynku wymiany i rozbudowy istniejących systemów zabezpieczeń.

Grupa AAT jest największym producentem systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozometrycznej w Polsce pod marką Polon-Alfa. Ponadto jest wiodącym producentem urządzeń i systemów dozoru pod marką Novus. Produkuje również rozwiązania w segmencie kontroli dostępu pod marką KaDe. Innowacyjnym rozwiązaniem w ofercie Grupy AAT jest własne oprogramowanie umożliwiające zintegrowanie różnych systemów ze wszystkich grup produktowych - IS Veno, a także oprogramowanie NMS (Novus Managment System) do zarządzania telewizją dozoru.

Oprócz własnych produktów, Grupa AAT dostarcza także rozwiązania renomowanych producentów w zakresie systemów sygnalizacji włamania i napadu marek: DSC, Optex i Atsumi oraz kontroli dostępu: Kantech i Roger.

Grupa AAT ma unikalne w polskim sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń zaplecze badawczo-rozwojowe. Nad doskonaleniem własnych produktów i rozwiązań stale pracuje zespół 50 inżynierów i informatyków, co gwarantuje najwyższą jakość rozwiązań, poświadczoną licznymi certyfikatami i świadectwami dopuszczenia. Dzięki dodatkowemu wsparciu dla klientów w postaci programu szkoleń, doradztwa technicznego oraz profesjonalnego serwisu oferowanych urządzeń, Grupie udało się wypracować silne, partnerskie relacje ze swoimi klientami.


            

 

 

Copyrights 2017 AAT HOLDING S.A. • Zasady użytkowania